| Detection Bands | 100 MHz – 8000 MHz |
|---|---|
| Detection Distance | ≥1km |
| Direction Finding Accuracy | ≤5° |
| Identify type | OFDM |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Single Package Size | 306 mm × 206 mm × 137 mm |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Detection Bands | 9.84–15 GHz |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Single Package Size | 306 mm × 206 mm × 137 mm |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Detection Bands | 9.84–15 GHz |
| Spoofer frequency band | 1500MHz-1600MHz |
|---|---|
| Maximum Gps spoofer transmission power | ≥ 10dBm |
| Gps spoofer range | ≥ 3km |
| Gps spoofer Power adjustment range | 80dB |
| Spoofer frequency band | 1500MHz-1600MHz |
|---|---|
| Maximum Gps spoofer transmission power | ≥ 10dBm |
| Gps spoofer range | ≥ 5km |
| Gps spoofer Power adjustment range | 80dB |
| Detection Frequency Band | X-band |
|---|---|
| Detection Range | ≥ 3km (Typical Target: DJI Phantom 4, RCS=0.01m²) |
| Minimum Detectable Speed | 1m/s |
| Short-Range Blind Zone | ≤ 150m |
| Detection Range | 10-15km |
|---|---|
| Detection Bands | X bands |
| Detection Coverage | 360° |
| Target Capacity | ≥500 units |