| Range | 5-10km |
|---|---|
| DJI Decoding | Support |
| Techology | Spectrum Recognition |
| Detection Bands | 433Mhz、 868Mhz、915Mhz、2.4Ghz、5.2Ghz、5.8Ghz |
| Remote ID | Can Be Identify |
| Packaging Details | Durable case or box |
|---|---|
| Delivery Time | In 7 -14 works day |
| Payment Terms | T/T, Paypal , Etc. |
| Supply Ability | 50 Pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Frequency Bandwitch | 2.4GHz And 5.8GHz |
|---|---|
| Product Design | Portable |
| Detect Range | 3km |
| Weight | 530g |
| Protection Level | IP55 |
| Packaging Details | Durable case or box |
|---|---|
| Delivery Time | In 7 -14 works day |
| Payment Terms | T/T,Paypal,Etc. |
| Supply Ability | 50 Pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Name | Polaris Hobit Station-7 |
|---|---|
| Range | 3 Km |
| Frequency Band | 1.4Ghz-6Ghz |
| Drone Direction Finding | Support |
| System | Bulit In System |
| Detection Bandwidth | Customizable From 70 MHZ - 6GHZ |
|---|---|
| Drone Location | Within 3km |
| Detector Radius | 1-10km |
| Stability | Premium |
| Color | Golden |
| Detector Range | 5-10km |
|---|---|
| Detection Bands | 300Ghz-6Ghz |
| Jammer Bands | 6bands, Can Be Customized |
| Jamming Range | 3km |
| Drone Position | Yes |
| Frequency Bandwitch | 2.4GHz And 5.8GHz |
|---|---|
| Product Design | Portable |
| Detect Range | 3km |
| Weight | 530g |
| Protection Level | IP55 |
| Detector Range | 5-10km |
|---|---|
| Detection Bands | 300Ghz-6Ghz |
| Jammer Bands | 6bands, Can Be Customized |
| Jamming Range | 3km |
| Drone Position | Yes |
| Detect Range | 5-10Km |
|---|---|
| Detection Spectrum | 70 MHZ - 6GHZ |
| Size | Radius 17cm, Height 34cm |
| Protection Level | IP65 |
| FPV Detection | 300Mhz-6.2Ghz |