| Detection Frequency | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Weight | 18kg |
| Dimensions | 510x510x710mm |
| Detection Range | 10km |
| Detection Angle | 360° |
| Name | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Detection Range | 10km |
| Jamming Range | 2-3km |
| Frequenciy Bands | 2.4GHz & 5.8GHz |
|---|---|
| Battery Life | Up To 4 Hours |
| Detect Range | 3km |
| Color | Silver Color Chassis |
| Packaging Details | Durable case or box |
| Packaging Details | Durable case or box |
|---|---|
| Delivery Time | In 7 -14 works day |
| Payment Terms | T/T, Paypal , Etc. |
| Supply Ability | 50 Pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Detect Frequency | 2.4 GHz And 5.8 GHz |
|---|---|
| Battery Life | Up To 4 Hours |
| Range | Up To 1km |
| Screen | 3.5 Inch Touch Screen |
| Color | Silver White |
| Name | AEROSEEK Hobit S6 |
|---|---|
| Fpv Detection | 300mhz-6.2ghz |
| Jammer Range | 2-3km |
| Package Weight | 70kg |
| Package Size | 94cm*94cm*144cm |
| Focus Spectrum | 433MHz、868MHz、915MHz、2.4GHz、5.2GHz、5.8GHz |
|---|---|
| Angle | 360 ° |
| Frequencies | 70MHz-6GHz |
| Carrying Mode | Fixed |
| Detection Rate | ≥99% |
| Frequencies | 2.4GHz And 5.8GHz |
|---|---|
| Battery Life | Up To 4 Hours |
| Size | 80mm*75mm*265mm |
| Jammer Range | 1km |
| Weight | 530g |
| Detection Bandwidth | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Detection Range | Up To 10km |
| Drone Location | Within 3 Km |
| Detection Angle | 360 ° |
| Jamming Power | Adjustable |
| Packaging Details | Durable case or box |
|---|---|
| Delivery Time | In 7 -14 works day |
| Payment Terms | T/T, Paypal , Etc. |
| Supply Ability | 50 Pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |