| Frequencies | 2.4GHz And 5.8GHz |
|---|---|
| Battery Life | Up To 4 Hours |
| Size | 80mm*75mm*265mm |
| Jammer Range | 1km |
| Weight | 530g |
| Interference Bandwitch | 900MGz, 1.5 Ghz, 2.4Ghz, 5.8GHz |
|---|---|
| Dimension | 300mm*260mm*140mm |
| Power Consumption | ≤30w |
| Interference Range | 1-2 Km |
| Working Duration | ≥1h |
| Name | Polaris Hobit Station-1 |
|---|---|
| Range | 10km |
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| Color | Can Be Customzied |
| Detect Mode | Passive |