| Working Duration | ≥1h |
|---|---|
| Power Consumption | ≤30w |
| International Protection | IP55 |
| Interference Radius | 1-2km |
| Interference Band | 900MHz, 1.5ghz, 2.4ghz, 5.8ghz |
| Defensive Interference | 2.4GHz、5.2GHz、5.8GHz |
|---|---|
| Screen Size | 3.5" |
| Working Duration | ≥1h |
| Interference Radius | 1-2km |
| Packaging Details | Durable case or box |
| Name | Portable Fpv Signal Detector With 3km Range Suitcase With Full Bands Detector Can Get Drone Direction |
|---|---|
| Detection Bands | 900MHz, 1.2GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Detection Qty | ≥20 Drones |
| Size | 50mm * 420mm * 220mm |
| Working Time | 4 Hours |