| Detect Frequency | 2.4 GHz And 5.8 GHz |
|---|---|
| Battery Life | Up To 4 Hours |
| Range | Up To 1km |
| Screen | 3.5 Inch Touch Screen |
| Color | Silver White |
| Name | Polaris Hobit Jammer2 |
|---|---|
| Carrying Method | Fixed |
| Fpv Jamming | 300Mhz-6.2Ghz(can Be Customizable) |
| Power | ≤200W |
| Jammer Frequency | 433Mhz, 900Mhz, 1.2hz, 1.5Ghz, 2.4Ghz, 5.8Ghz |
| Focus Spectrum | 433MHz、868MHz、915MHz、2.4GHz、5.2GHz、5.8GHz |
|---|---|
| Angle | 360 ° |
| Frequencies | 70MHz-6GHz |
| Carrying Mode | Fixed |
| Detection Rate | ≥99% |
| Name | Handheld UAV Detector And Jamming Device For Individual Combat Equipment |
|---|---|
| Detect Range | 1-2km |
| Jamming Range | 1-1.5km |
| Screen Size | 3.5 Inch |
| Jamming Band | 2.4GHz、5.8GHz、5.2GHz、1.5GHz、433MHz、900MHz |
| Detection Bandwidth | 70 MHZ - 6GHZ |
|---|---|
| Angle | 360 ° |
| Detection Range | 5-10 Km |
| Weight | 530g |
| Working Temperature | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Detection Bandwidth | 70 MHZ - 6GHZ |
|---|---|
| Detection Range | 5-10 Km |
| Weight | 530g |
| Color | Black |
| Detection Brand | DJI, Autel, Wifi Drone, Etc |
| Name | Polaris Hobit Station-5 |
|---|---|
| Type | Radio Frequency Detector |
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| System | Bulit In System |
| Jamming | Full Band Supported |
| Frequencies | 2.4GHz And 5.8GHz |
|---|---|
| Battery Life | Up To 4 Hours |
| Size | 80mm*75mm*265mm |
| Jammer Range | 1km |
| Weight | 530g |
| Detection Bandwidth | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Detection Range | Up To 10km |
| Drone Location | Within 3 Km |
| Detection Angle | 360 ° |
| Jamming Power | Adjustable |
| Packaging Details | Durable case or box |
|---|---|
| Delivery Time | In 7 -14 works day |
| Payment Terms | T/T, Paypal , Etc. |
| Supply Ability | 50 Pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |