| Detection Bandwidth | 70 Mhz - 6Ghz |
|---|---|
| Detection Range | Up To 10km |
| Drone Location | Within 3 Km |
| Detection Angle | 360 ° |
| Jamming Power | Adjustable |
| Name | Polaris Hobit S3 Pro |
|---|---|
| Detection Spectrum | 70 MHZ - 6GHZ |
| Detect Range | Up To 10km |
| Angle | 360 ° |
| FPV Detection | 300Mhz-6.2Ghz |
| Name | Polaris Hobit Station-12 |
|---|---|
| Frequency Band | 300Mhz-6Ghz |
| Color | Black |
| Material | Matel And Plastic |
| Power Consumption | 80w |
| Name | Polaris Hobit AS13 |
|---|---|
| Detection Bandwitch | 433MHz、900MGz、2.4GHz、5.2GHz、5.8GHz |
| Drone Location | Within 3km |
| Customization | 360 ° |
| Detection Rate | ≥ 99.9% |
| Name | Polaris Hobit N6r |
|---|---|
| Focused Mode | Automatic/Manual |
| Weight | 3.5 Kg |
| Size | 300mm*260mm*140mm |
| Color | White |
| Interference Band | 900MHz, 1.5ghz, 2.4ghz, 5.8ghz |
|---|---|
| Working Duration | ≥1h |
| Power Consumption | ≤30w |
| Interference Radius | 1.5km |
| Dimension | 300mm*260mm*140mm |
| Detection Bandwidth | Customizable From 70 MHZ - 6GHZ |
|---|---|
| Drone Location | Within 3km |
| Detection Range | 360 ° |
| Stability | Premium |
| Detection Rate | ≥ 99.9% |
| Interference Band | 900MHz、1.5GHz、 2.4GHz、 5.85GHz |
|---|---|
| Convenience | Portable |
| Power Consumption | ≤30w |
| Detection Angle | 360 ° |
| Color | All Aluminum Alloy |
| Interference Band | 900MHz、1.5GHz、 2.4GHz And 5.8GHz |
|---|---|
| Convenience | Portable |
| Detection Angle | 360 ° |
| Range | ≤ 3 Km |
| Color | Rose Gold |
| Image Resolution | 640*512 |
|---|---|
| Image Mode | Color, B/W, Optical Fog Transmission |
| Detection Distance | ≥12KM |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Horizontal Range | 0°~360° |