| Detect Bands | 300MHz To 6GHz |
|---|---|
| Detect Range | Up To 10km |
| Convenience | Portable |
| Dimension | 300mm*260mm*140mm |
| Weight | 3.5kg |
| Detection Bandwidth | Customizable From 70 MHZ - 6GHZ |
|---|---|
| Drone Location | Within 3km |
| Detector Radius | 1-10km |
| Stability | Premium |
| Color | Golden |
| Packaging Details | Durable case or box |
|---|---|
| Delivery Time | In 7 -14 works day |
| Payment Terms | T/T, Paypal , Etc. |
| Supply Ability | 50 Pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Frequency Bandwitch | 2.4GHz And 5.8GHz |
|---|---|
| Product Design | Portable |
| Detect Range | 3km |
| Weight | 530g |
| Protection Level | IP55 |
| Name | Polaris Hobit P1s |
|---|---|
| Interference Bands | 900MHz/1.5Ghz/2.4Ghz/5.8Ghz |
| Working Duration | ≥1h |
| Color | All Aluminum Silver |
| Power Consumption | ≤30w |
| Name | Polaris Hobit Station-7 |
|---|---|
| Frequency Band | 300Mhz-6Ghz |
| Type | Radio Frequency Detector |
| Color | Black |
| Material | Matel And Plastic |
| Name | Polaris Hobit FJ-02 |
|---|---|
| Frequency Band | 700Mhz-6Ghz |
| Angle | 360° |
| Jamming Bands | 9 Bands |
| Material | Matal |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Single Package Size | 306 Mm × 206 Mm × 137 Mm |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Detection Bands | 9.84–15 GHz |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
| Operating Conditions | IMSI |
|---|---|
| Operating Band | 4G&5G |
| Applicable Networks | 4G, 5G-NSA, 5G-SA |
| Equipment Volume | 242mm*190mm*66mm |
| Detection Range | Up To 300 Meters |
| Defensive Interference | 2.4GHz、5.2GHz、5.8GHz |
|---|---|
| Screen Size | 3.5" |
| Working Duration | ≥1h |
| Interference Radius | 1-2km |
| Packaging Details | Durable case or box |