| Spoofer Frequency Band | 1500MHz-1600MHz |
|---|---|
| Maximum Gps Spoofer Transmission Power | ≥ 10dBm |
| Gps Spoofer Range | ≥ 3km |
| Gps Spoofer Power Adjustment Range | 80dB |
| Power On Start-up Time | 40s |
| Detection Range | 5-10Km |
|---|---|
| FPV Detection | 300Mhz-6.2Ghz |
| Detection Spectrum | 70 MHZ - 6GHZ |
| Technology | Frequency Band Detection |
| Weight | 18kg |
| Frequenciy Bands | 2.4Ghz And 5.8Ghz |
|---|---|
| Product Design | Portable |
| Detect Range | 3km |
| Weight | 530g |
| Protection Level | IP55 |
| Working Duration | ≥1h |
|---|---|
| Power Consumption | ≤30w |
| International Protection | IP55 |
| Interference Radius | 1-2km |
| Interference Band | 900MHz, 1.5ghz, 2.4ghz, 5.8ghz |
| Frequencies | 2.4GHz / 5.8GHz |
|---|---|
| Color | Black |
| Weight | 0.53 Kg |
| Size | 81mm × 75mm × 265mm |
| Screen | 3.5” |
| Name | Polaris Hobit W1 |
|---|---|
| Detection Bandwitch | 433MHz、900MGz、2.4GHz、5.2GHz、5.8GHz |
| Drone Location | Within 3km |
| Customization | 360 ° |
| Detection Rate | ≥ 99.9% |
| Name | Polaris Hobit AS13 |
|---|---|
| Detection Bandwitch | 433MHz、900MGz、2.4GHz、5.2GHz、5.8GHz |
| Drone Location | Within 3km |
| Customization | 360 ° |
| Detection Rate | ≥ 99.9% |
| Frequency Band | 2.4GHz And 5.8GHz |
|---|---|
| Appearance | Aluminum Alloy |
| Size | 80mm*75mm*263mm |
| Alarm | Voice And Vibration |
| Packaging Details | Durable case or box |
| Name | Polaris Hobit A5 |
|---|---|
| Defensive Interference | 900MHz, 1.5ghz, 2.4ghz, 5.8ghz |
| Convenience | Lightweight Size |
| Handle | Available |
| Color | White Gold |
| Name | Polaris Hobit Portable-2 |
|---|---|
| Detect Angle | 360° |
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| Color | Customized |
| High-Precision | ≤5° |